Přečtěte si více
Oblečení Jak to funguje ve velkoobchodu second handu?

SecondhandDá se říci, že velmi jednoduše, vlastně jako v každém jiném velkoobchodu. Je to místo, kde koupíte secondhand zboží ve velkém. V současné době je secondhandové zboží stále velmi žádáno a pokud chcete například v tomto oboru podnikat, je dobré vědět, co takový velkoobchod secondhandu nabízí. A jak se v tom zorientovat, to vám napoví následující článek.


Dětský „second hand“ ano, či ne?

Second hand bejbyboomJste čerstvá nebo vícenásobná maminka? Pak jistě často řešíte co obléci Vašemu děťátku.
Myslím, že většina nastávajících maminek pečlivě vybírá oblečky nové, často značkové a nehledí přitom na útratu. Naopak některé z nás však rády navštíví dětský second hand, neboť můžeme dobře pořídit a navíc ušetřit.


Těhulky mohou být také „šik“

Těhotenská móda  Všimly jste si těhulky, že nám nastávajícím maminkám dnešní doba nabízí, kromě jiného, i kvalitní těhotenskou módu jako třeba moderní, slušivé a pohodlné oblečení?

Říkám si, zaplaťpánbůh za to, vždyť mnohé z nás si ještě pamatují tu dobu neforemných outfitů připomínajících spíše pytel od brambor. Těhulka, která si vyšla v medvídkovatých lacláčích byla ještě před nedávnem považována za módní ikonu!


Jak vybírat mezi secondhandy

Secondhand Praha Víte, který velkoobchod second hand s oblečením navštívit? V níže uvedeném článku Vám dáme pár rad jak na to. Co byste měli vzít v úvahu a jak si zjistit všechny potřebné informace. Co Vám přinese lepší zisk, jak je to s platbami a tak dále. Prostě,  podělíme se s Vámi o naše zkušenosti nabité za několik let, kdy se pohybujeme v secondhandovém odvětví. Doufáme, že si tu každý najde to, co mu pomůže a poradí, nebo se dozví i něco, co ještě neví a co Vám pomůže ve Vašem podnikatelském záměru.

Reklama

Bazény Al-Lexpro jsou známkou kvality. Firma rovněž nabízí i zastřešení bazénů s možností výběru z různých druhů. Můžete si vybrat z několika tvarů a různorodých materiálů přesně dle vašich potřeb.

Bazény, zastřešení bazénů

 

Arform to je značka pro kancelářský nábytek která na našem trhu působí již od roku 1993. Za tu dobu si získala množství spokojených zákazníků a je synonymem když řeknete kancelářský nábytek, kancelářské židle či kompletní vybavení kanceláří.


Kancelářský nábytek

 

Vyrobíme Vám kuchyně na míru. Máte přesnou představu o vzhledu nové kuchyně? Rádi Vám vyhovíme přesně podle Vašich představ. A čas tráveny v kuchyni Vám bude milejší.

 


Kuchyně

V oblasti svatebních služeb působíme již od roku 1994. Z malé půjčovny šatů jsme se stali postupem let vyhledávaným svatebnímsalonem. Během roku navštěvujeme veletrhy a výstavy, abychom pro svézákazníky připravily aktuální kolekce, které jsou neustále doplňovány onové modely dle nejnovějších módních trendů. Svatební šaty z půjčovny Renáta máte záruku, že vždy na sobě budete mít kousek, který odpovídá současné módě.

Svatební šaty ze salonu Renáta

 
Evanie to je symbol pro svatební šaty, francouzského salonu Evanie, který na našem trhu působí již od roku 1991. Za tu dobu si Evanie získala množství spokojených zákazníků a je symbolem, když řeknete svatební šaty, společenské šaty, plesové šaty. 
Kancelářský nábytek

Svatební šaty

O dětském secondhandu

Dětský secondhand Dětský second hand se na našem trhu prodává oficiálně již 20 let. Samozřejmě pokud nepočítáme dovážení věcí od příbuzných či známých ze zahraničí. Krámky nabízející sortiment dětského secondhandu mají hodně co nabídnout, a to i těm nejvybíravějším zákazníkům. Lze tam koupit úplně všechno, co naše děti potřebují, nebo spíš co si myslíme, že potřebují. Tzv. sekáče najdete ve všech městech v hojném počtu a setkáte se s ními  i na malých vískách. V každém krámku se vždy setkáte s jinou sortou dětského oblečení i s jiným přístupem k zákazníkům.

Secondhand - řešení, pokud hledáte kvalitu za málo peněz

Dětský second hand a jeho začátky jsou spojeny převážně s oblečením z Německa. Tenkrát se k nám přivážely celé kamiony zboží a prodávalo se na parkovištích. Teprve později začaly vznikat tak zvané hrabárny, neboli haly, kde bylo možno nakupovat oblečení po kilech za stanovenou cenu nebo takzvaný “kusák“, kde byla pevně dána cena za 1 kus oblečení. Jistě si všichni pamatujeme, že to bylo pro nás něco nového a je pravda, že jsme si domů vozili několik pytlů oblečení.  Pomalu také začaly vznikat menší obchůdky – sekáče, třeba právě s dětským second handem. Trh se neomezil jen na dodávku německého dětského second handu, ale podnikaví lidé se zaměřili i na jiné země, třeba Holandsko, Švýcarsko, Belgii a další země. Bohužel pro nás, toto zboží není tak atraktivní, jedná se většinou o ležérní módu, jak říkáme - pro staré. Ale nejlepší zboží se začalo dovážet z Velké Británie – Anglie i Skotska. Nápaditost, módnost, kvalita a hlavně značkové zboží uchvátilo zákazníky po celé republice. Dováží se zboží všech značek, například NEXT.

V současnosti jsou sekáče prošpikovány dětským second handem. Například použitým oblečením od firmy NEXT. A my, co toto oblečení známe, nejsme vůbec překvapeni. Ve Velké Británii je to jedna z nejprodávanějších značek. A je pravda, že mají opravdu hodně co nabídnout. Pro děti nabízejí úplně všechno, od oblečení pro nově narozená miminka až po oblečení pro ty nejstarší. Najdete tam i doplňky jako boty, pásky, šály, čepice, hodinky, bižuterii, přání k výročím. Next má také oddělení s doplňky do domácnosti, lze si zakoupit i nábytek, lampy, sedačky a další spoustu krásných věci. U nás se momentálně prodává pouze oblečení a pokud porovnáme obchody ve Velké Británii a zde v České republice, je to nebetyčný rozdíl a to jak v nabídce zboží, tak i ve velikosti obchodů.
Však také už spousta nespokojených maminek objednává zboží přímo z Velké Británie, bohužel musí použít anglického prostředníka, protože zasílání do ciziny není firmou Next přímo dovoleno.
   
Jana Tůmová

Autor článku:Jana Tůmová
Mail:clanky@webdomena.cz
WWW:www.clanky.eu
UIN:63-812-345
Tel.:284 812 229
GSM:775 566 383
Profil:zobrazit

Náš tip

Realizace zahrad od firmy Kamelie je zárukou kvalitně provedené zahrady, která pro vás bude oázou klidu. Společnost Kamelie provádí realizace zahrad a návrhy zahrad, které s vámi bude konzultovat tak, aby vše bylo přesně podle vašich představ.

Naši partneři

Firma Elnar Vám vyrábí kuchyně na míru. Nechte si zhotovit počítačový návrh a vyšperkujte nový styl kuchyně podle Vašich představ.

Kuchyně Elnar

Matrace je alfou a omegou vašeho spánku. Pokud se vám spí nepohodlně, nebo máte různé problémy se zády, nejspíše je vyřeší kvalitní matrace.

Matrace

Naše autopůjčovna nabízí velký výběr aut české značky škoda. Zaručujeme kvalitní služby naší firmy, pojištění a velmi dobrý technický stav aut, které nabízíme. Když autopůjčovna, tak jen Mš-Car.

Autopůjčovna Mš-Car

Vestavěné skříně to je kvalita od firmy Kapitán.cz a další služby jako jsou infrasauna, plastová okna a další rozsáhlý sortiment. Vestavěné skříně Kapitán to je značka české kvality 


Vestavěné skříně

Centrální vysavače Husky to je značka, která  je americkým vynálezem starým více než 40 let. Od doby, kdy byly centrální vysavače vynalezeny, pomáhají domácnostem po celém světě. Centrální vysavače Husky jsou jednou z nejstarších a časem prověřených značek v oblasti centrálních vysavačů

Centrální vysavače
Sponzoři

Nevíte, která autopůjčovna je ta nejlepší? Naše články Vám poradí, dovíte se veškeré důležité informace se světa, kde autopůjčovna má hlavní slovo.

Autopůjčovna EU

Spousty článků s radami, čemu se vyhnout při výběru autopůjčovny. Co Vám autopůjčovna může nabídnout, jaké služby, co ohledně pojištění a jak nenaletět špatné autopůjčovně. Předtím, než využijete těchto služeb, informujte se.

Autopůjčovna INFO

Čeká Vás svatba? Určitě už hodně dlouho máte promyšlené, jak by Vaše svatební šaty měly vypadat. Podívejte se na naši sérii článku, kde Vám poradíme, jaké šaty jsou vhodné právě pro Vaši svatbu. Nepůjčujte si svatební šaty, které se k Vám nehodí.

Svatební šaty

Nudí Vás vzhled Vašeho pokoje? Změňte si pokoj do modernějšího vzhledu nebo zanechte Vás dosavadní vzhled a v podobném stylu si objednejte i vestavěné skříně. Nejenže jsou lepší, než běžné skříně, ale ušetří i mnoho místa a jsou vyráběny přesně podle Vašich představ. Přečtěte si naše články, jak to chodí ve světě vestavěné skříně.

Vestavěné skříně COM

Náš obchod nabízí šperky k různým společenským příležitostem. Jestliže potřebujete šperky k večerním akcím, či na běžné nošení na důležité schůzky, vše u nás najdete.

Šperky

Informace, jak probíhá výroba vestavěné skříně, kontakty na jednotlivé firmy a jejich výhody oproti konkurenci. Předtím, než si objednáte vestavěné skříně je důležité znát informace, jak probíhá zakázka a požadavky od firmy, které potřebuje znát, pro zhotovení Vaší skříně.

Vestavěné skříně EU

Potřebujete přestěhovat nábytek a nemáte dostatečně prostorné auto, objednejte si autodopravu a její služby, vše Vám dopraví na stanovené místo. Autodoprava neposkytuje jen stěhovací služby, ale i mnohem více, články Vám popíši služby, které můžete využít a doporučí Vám vhodné firmy.

Autodoprava

Neznáte nejnovější trendy? Nevadí! Informace, které Vám poskytneme z Vás udělají módní ikonu. Vybereme Vám vhodné šperky nebo i svatební šaty. Najdeme Vám vhodné oblečení, které nabízí seconhand. Navštivte naši stránku a už nikdy nebudete OUT.

Vše o módě

Jak se zbavit nejlépe alergie? Co napřed začít u Vás doma? Roztoči jsou veliký problém pro alergiky. Co alergie na šperky? Se vším Vám pomůžou naši odborníci. Přečtěte si jak se vyhnout zdravotním problémům.

Vše o zdraví

Chcete změnit vzhled Vašeho domu? Naše inspirace Vám jistě pomůže s vhodným vzhledem. Nebo změny na zahradě? Všechno, co souvisí s domem najdete v našich článcích.

Vše pro domov

Máte doma obyčejný vysavač? Zapomeňte na něj a pojďte si přečíst články, kde Vám představíme výhody nových vysavačů. Například vysavače na bázi vody a nebo centrální vysavače, které jsou zabudovány do Vašeho domu. Vyměňte staré vysavače.

Centrální vysavače