Přečtěte si více
Oblečení Jak to funguje ve velkoobchodu second handu?

SecondhandDá se říci, že velmi jednoduše, vlastně jako v každém jiném velkoobchodu. Je to místo, kde koupíte secondhand zboží ve velkém. V současné době je secondhandové zboží stále velmi žádáno a pokud chcete například v tomto oboru podnikat, je dobré vědět, co takový velkoobchod secondhandu nabízí. A jak se v tom zorientovat, to vám napoví následující článek.


Dětský „second hand“ ano, či ne?

Second hand bejbyboomJste čerstvá nebo vícenásobná maminka? Pak jistě často řešíte co obléci Vašemu děťátku.
Myslím, že většina nastávajících maminek pečlivě vybírá oblečky nové, často značkové a nehledí přitom na útratu. Naopak některé z nás však rády navštíví dětský second hand, neboť můžeme dobře pořídit a navíc ušetřit.


Těhulky mohou být také „šik“

Těhotenská móda  Všimly jste si těhulky, že nám nastávajícím maminkám dnešní doba nabízí, kromě jiného, i kvalitní těhotenskou módu jako třeba moderní, slušivé a pohodlné oblečení?

Říkám si, zaplaťpánbůh za to, vždyť mnohé z nás si ještě pamatují tu dobu neforemných outfitů připomínajících spíše pytel od brambor. Těhulka, která si vyšla v medvídkovatých lacláčích byla ještě před nedávnem považována za módní ikonu!


Jak vybírat mezi secondhandy

Secondhand Praha Víte, který velkoobchod second hand s oblečením navštívit? V níže uvedeném článku Vám dáme pár rad jak na to. Co byste měli vzít v úvahu a jak si zjistit všechny potřebné informace. Co Vám přinese lepší zisk, jak je to s platbami a tak dále. Prostě,  podělíme se s Vámi o naše zkušenosti nabité za několik let, kdy se pohybujeme v secondhandovém odvětví. Doufáme, že si tu každý najde to, co mu pomůže a poradí, nebo se dozví i něco, co ještě neví a co Vám pomůže ve Vašem podnikatelském záměru.

Reklama

Bazény Al-Lexpro jsou známkou kvality. Firma rovněž nabízí i zastřešení bazénů s možností výběru z různých druhů. Můžete si vybrat z několika tvarů a různorodých materiálů přesně dle vašich potřeb.

Bazény, zastřešení bazénů

 

Arform to je značka pro kancelářský nábytek která na našem trhu působí již od roku 1993. Za tu dobu si získala množství spokojených zákazníků a je synonymem když řeknete kancelářský nábytek, kancelářské židle či kompletní vybavení kanceláří.


Kancelářský nábytek

 

Vyrobíme Vám kuchyně na míru. Máte přesnou představu o vzhledu nové kuchyně? Rádi Vám vyhovíme přesně podle Vašich představ. A čas tráveny v kuchyni Vám bude milejší.

 


Kuchyně

V oblasti svatebních služeb působíme již od roku 1994. Z malé půjčovny šatů jsme se stali postupem let vyhledávaným svatebnímsalonem. Během roku navštěvujeme veletrhy a výstavy, abychom pro svézákazníky připravily aktuální kolekce, které jsou neustále doplňovány onové modely dle nejnovějších módních trendů. Svatební šaty z půjčovny Renáta máte záruku, že vždy na sobě budete mít kousek, který odpovídá současné módě.

Svatební šaty ze salonu Renáta

 
Evanie to je symbol pro svatební šaty, francouzského salonu Evanie, který na našem trhu působí již od roku 1991. Za tu dobu si Evanie získala množství spokojených zákazníků a je symbolem, když řeknete svatební šaty, společenské šaty, plesové šaty. 
Kancelářský nábytek

Svatební šaty

Second hand oblečení, kde všude se dá koupit?

Dětský second handKaždý z nás zná second handy, potkává se s nimi ve větších městech skoro na každém rohu. Ale, že je možné i pro obyčejného zákazníka navštívit i velkoobchody second hand a dobře nakoupit, to bohužel ví málokdo. Řekneme si základní rozdíly a možnosti, jak se co nejlépe orientovat. Poradíme, co kde najdete  a co všechno můžeme očekávat. I když kupujete dětský second hand.

Secondhand - řešení, pokud hledáte kvalitu za málo peněz

Second hand - kamenný obchod

 
Budeme tedy porovnávat klasický kamenný second hand obchod či krámek s velkoobchodem second handu. Začneme menším vydáním second handu, krámkem. Bývají většinou menší, zaměřené na jeden druh a to buď s dospělým second hand zbožím nebo s dětským second hand zbožím (například značky Next). Tedy je zde menší výběr. "Sekáče" jsou většinou na rušných či hlavních ulicích, s tím jsou spojené omezené možnosti parkování.  Second hand zboží se mění velice málo. Spíše se doplňuje v malém množství nové zboží. Ceny jsou samozřejmě vyšší, protože se musí hradit náklady spojené s pronájmem, prodavačkou a  tak dále. Najdeme dětský second hand i second hand zaměřený na luxusní zboží.
 

Second hand - velkoobchod

 
Oproti tomu velkoobchod se second handem je většinou umístěn do velké haly či do jiného rozměrného prostoru. Umístění takového velkoobchodu second handu je na méně rušnějších místech, která jsou dobře dostupná pro kamionovou dopravu. Velkoobchody second handu prodávají kompletní sortiment second hand zboží. Takže tam najdete jak dospělé a dětské second hand (Next) oblečení, tak i second hand boty, hračky, doplňky jako jsou pásky, kabelky, tašky, domácí potřeby - povlečení, závěsy, záclony a spoustu dalších věcí.
 

Kdo může v "sekáči" velkoobchodě nakupovat?

 
Velkoobchod second handu prodává nejenom velkoobchodníkům, ale i maloobchodníkům. To znamená, že i lidem, co nemají živnostenský oprávnění. Ve většině případů je součástí velkoobchodu second handu samotný prodej second hand kousků. Samozřejmě počítejte s tím, že to nevypadá jako v krámku, prostory v těchto velkoobchodech second handu jsou oproti obchodům o hodně větší, ale za nižší cenu se tam dají koupit stejné věci jako v kamenném second handu, takže i zmíněný dětský second hand (Next). Součástí jsou i tak zvané hrabárny, kde je za second hand věci nižší cena a zákazníci se prohrabávají většinou koši a hledají dobré kousky.
 
 Zkuste tedy místo obyčejného second hand krámku navštívit velkoobchod second handu. Uvidíte sami.
Jana Tůmová

Autor článku:Jana Tůmová
Mail:clanky@webdomena.cz
WWW:www.clanky.eu
UIN:63-812-345
Tel.:284 812 229
GSM:775 566 383
Profil:zobrazit

Náš tip

Realizace zahrad od firmy Kamelie je zárukou kvalitně provedené zahrady, která pro vás bude oázou klidu. Společnost Kamelie provádí realizace zahrad a návrhy zahrad, které s vámi bude konzultovat tak, aby vše bylo přesně podle vašich představ.

Naši partneři

Firma Elnar Vám vyrábí kuchyně na míru. Nechte si zhotovit počítačový návrh a vyšperkujte nový styl kuchyně podle Vašich představ.

Kuchyně Elnar

Matrace je alfou a omegou vašeho spánku. Pokud se vám spí nepohodlně, nebo máte různé problémy se zády, nejspíše je vyřeší kvalitní matrace.

Matrace

Naše autopůjčovna nabízí velký výběr aut české značky škoda. Zaručujeme kvalitní služby naší firmy, pojištění a velmi dobrý technický stav aut, které nabízíme. Když autopůjčovna, tak jen Mš-Car.

Autopůjčovna Mš-Car

Vestavěné skříně to je kvalita od firmy Kapitán.cz a další služby jako jsou infrasauna, plastová okna a další rozsáhlý sortiment. Vestavěné skříně Kapitán to je značka české kvality 


Vestavěné skříně

Centrální vysavače Husky to je značka, která  je americkým vynálezem starým více než 40 let. Od doby, kdy byly centrální vysavače vynalezeny, pomáhají domácnostem po celém světě. Centrální vysavače Husky jsou jednou z nejstarších a časem prověřených značek v oblasti centrálních vysavačů

Centrální vysavače
Sponzoři

Nevíte, která autopůjčovna je ta nejlepší? Naše články Vám poradí, dovíte se veškeré důležité informace se světa, kde autopůjčovna má hlavní slovo.

Autopůjčovna EU

Spousty článků s radami, čemu se vyhnout při výběru autopůjčovny. Co Vám autopůjčovna může nabídnout, jaké služby, co ohledně pojištění a jak nenaletět špatné autopůjčovně. Předtím, než využijete těchto služeb, informujte se.

Autopůjčovna INFO

Čeká Vás svatba? Určitě už hodně dlouho máte promyšlené, jak by Vaše svatební šaty měly vypadat. Podívejte se na naši sérii článku, kde Vám poradíme, jaké šaty jsou vhodné právě pro Vaši svatbu. Nepůjčujte si svatební šaty, které se k Vám nehodí.

Svatební šaty

Nudí Vás vzhled Vašeho pokoje? Změňte si pokoj do modernějšího vzhledu nebo zanechte Vás dosavadní vzhled a v podobném stylu si objednejte i vestavěné skříně. Nejenže jsou lepší, než běžné skříně, ale ušetří i mnoho místa a jsou vyráběny přesně podle Vašich představ. Přečtěte si naše články, jak to chodí ve světě vestavěné skříně.

Vestavěné skříně COM

Náš obchod nabízí šperky k různým společenským příležitostem. Jestliže potřebujete šperky k večerním akcím, či na běžné nošení na důležité schůzky, vše u nás najdete.

Šperky

Informace, jak probíhá výroba vestavěné skříně, kontakty na jednotlivé firmy a jejich výhody oproti konkurenci. Předtím, než si objednáte vestavěné skříně je důležité znát informace, jak probíhá zakázka a požadavky od firmy, které potřebuje znát, pro zhotovení Vaší skříně.

Vestavěné skříně EU

Potřebujete přestěhovat nábytek a nemáte dostatečně prostorné auto, objednejte si autodopravu a její služby, vše Vám dopraví na stanovené místo. Autodoprava neposkytuje jen stěhovací služby, ale i mnohem více, články Vám popíši služby, které můžete využít a doporučí Vám vhodné firmy.

Autodoprava

Neznáte nejnovější trendy? Nevadí! Informace, které Vám poskytneme z Vás udělají módní ikonu. Vybereme Vám vhodné šperky nebo i svatební šaty. Najdeme Vám vhodné oblečení, které nabízí seconhand. Navštivte naši stránku a už nikdy nebudete OUT.

Vše o módě

Jak se zbavit nejlépe alergie? Co napřed začít u Vás doma? Roztoči jsou veliký problém pro alergiky. Co alergie na šperky? Se vším Vám pomůžou naši odborníci. Přečtěte si jak se vyhnout zdravotním problémům.

Vše o zdraví

Chcete změnit vzhled Vašeho domu? Naše inspirace Vám jistě pomůže s vhodným vzhledem. Nebo změny na zahradě? Všechno, co souvisí s domem najdete v našich článcích.

Vše pro domov

Máte doma obyčejný vysavač? Zapomeňte na něj a pojďte si přečíst články, kde Vám představíme výhody nových vysavačů. Například vysavače na bázi vody a nebo centrální vysavače, které jsou zabudovány do Vašeho domu. Vyměňte staré vysavače.

Centrální vysavače